| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea folosi impotriva varfurilor foarte uscate?

Răspuns Câştigător
| jolycris a răspuns:

Poti sa folosesti un tratament bio cu ulei de masline amestecat cu ulei de cocos. Il lasi pe varfuri 30 min apoi te speli si chiar da rezultate. Ulei de cocos pot sa iei la pretul de 30 ron sticluta de pe site-ul www.giada-rome.com la produse bio.

3 răspunsuri:
| Correct a răspuns:

Din cate stiu exista ulei special pentru asa ceva, du-te la farmacie si cere.

| dddnnnaaa050400 a răspuns:

Varfurile uscate nu se trateaza cu niciun sampon minune singura solutie este uleiul de argan... funda?

| dddnnnaaa050400 a răspuns:

Uleiul de argan este uimitor in problema asta..si eu am folosit.happy