| selysol a întrebat:

Ce cizme se poarta sezonul asta? daca se poate poze:d dau fundita + vothappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Se poarta cele de calarie(sau care insinueaza), cele care se termina la cativa centimetri de genunchi, cele cu toc foarte inalt si sireturi, animal print, cu insertii metalice si cele in nuante metalizate

| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Pai sezonul asta nu stiu ce sar purta dar uite ce ar mege acum ttp://www.mujo.ro/cizme-iarna-2012-ghid-suprem-shopping-online/