| wolder a întrebat:

Ce crema ANTICELULITA folositi? A functionat vreuna?

Eu am folosit-o pe asta celufight. pe care sa mi-o cumpar acum? (pret, magazin)

http://www.sigina.ro/wp-content/uploads/DSCN1330.jpg

Ce alte trucuri impotriva celulitei aveti?

5 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Din pacate, nu poti scapa de celulita doar cu niste creme, cel mai eficient este sa faci multe exercitii si sa alergi pentru a scapa de celulita si a avea un corp tonifiat si foarte multa apa ajuta, 2-3 litri pe zi minim.

| Lyndsey a răspuns:

Chiar daca sunt cat de cat slaba, am si eu celulita. Eu am folosit o crema de la BIOCURA, o data pe zi, inainte de exercitii pentru musculatura. Acum nu stiu sa-ti zic ce a fost mai de folos: crema sau exercitiile, insa stiu ca am reusit sa imi "modelez" picioarele. Poti incerca!winking

| wolder explică (pentru Lyndsey):

Sunt foarte slaba si eu, dar tot am putina.
Ce exercitii?

| Lyndsey a răspuns (pentru wolder):

Mers/ alergat pe banda, bicicleta, genoflexiuni, fandari... Am urmarit si un episod DRoZ de unde am invatat cateva exercitii cu mingea pentru solduri.