| anonim_4396 a întrebat:

Ce creme bune pentru indreptarea parului stiti? Eu nu am parul deloc cret. e foarte putin ondulat si tocmai de asta nu vreau sa ma indrept cu placa. Vreau sa incerc o crema buna. M-am gandit si la sampon sau balsam dar am auzit ca ti se ingrasa parul de la ele.si nu vreau pentru ca mie deja mi se ingrasa la 2-3 zile.

Ofer Funda

2 răspunsuri:
| franka a răspuns:

Http://reviews.katrina.ro/crema-de-intins-parul-trend-it-up-balea-dm.html
:d
poate te ajuta.nu am incercat insa crd ca voi merge si eu la un magazin DM si imi voi lua

| Oct a răspuns:

Perie-ti parul in timp ce ti-l usuci. Se intinde si tine, daca spui ca nu il ai prea ondulat si nici nu risti sa ti se ingrase mai repede decat de obicei.