| xNoOLiMiTsX a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta ?

13 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Roz mov

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vazut ca e la moda movul...

| Gentiana a răspuns:

Vara asta se poarta fuchsia(roz inchis), galben, portocaliu, bej, alb.Insa se poate purta si mov, verde, rosu, albastru... dar vedetele sezonului sunt fuchsia si portocaliu.

| PeeWeeVi a răspuns:

Pai... turcoazul este culoarea anului si se poarta, la fel si rozul,
albul in special, mov deschis, in general culori deschisebig grin
fundita love struck?

| LoveForShania a răspuns:

Verde, albastru si galben!

Favoritele mele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru marin happy

| Mariidc a răspuns:

Rosu e la moda anul astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am vazut prin mall-uri, se poarta alb cu negru, galben cu o tenta de roz si mov, albastru turcoaz cu albastru safir, si fistic(verde) cu rosu mac, astept o fundita big grin

| Xonia a răspuns:

Verde, roz mov, in general culorile aprinse

| anonimmmmm a răspuns:

Nu e corect, se poarta tot ce-ti place si ce te prinde, insa culorile care sunt mai la moda sunt, albastru inkis, gri(in special)mov si alb (ca de obicei)big grin

| RфZaημtzα a răspuns:

Roz si in special culori deschise.:Xbig grin

Răspuns utilizator avertizat