| GabiiiNou a întrebat:

Ce dume sa-i dau la o fata? sa o agat mai repede?

3 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Povestește-i că ai câștigat la Loto, dar în altă țară. Iar acum aștepți să îți intre banii, doar că mai durează cateva zile.
Și spune-i că îți pare rău că nu ai o prietenă momentan, ca să o răsfeți... Să vezi ce repede se agață în cârlig.

| kiri11 a răspuns:

O floare si fara limbaj " dume, borfas, sau eu stiu ce mai spuneti voi astia tineri big grin " si poate o poezie, despre ea. Iti demonstrezi talentul de persoana inteligenta big grin

| kyliejenner a răspuns:

Mai bine agata un baiat