| ionuk1999 a întrebat:

Ce imi pot pune in geanta de scoala pentru un miros placut?

8 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Lol serios? rolling on the floor sta cineva si iti miroase geanta? dai cu spray in geanta si pe caiete, carti. Cand te scoate profesoara la tabla dai cu spray si pe creta si pe tabla poate iti pune puncte in plus.

| William a răspuns:

Salam si usturoi.

| unprietenaproape a răspuns:

Da o cu putin parfum, lasa ti o in dulapul cu haine (evita s o uiti prin bucatarie

| AnnaaaMaria a răspuns:

Un săpun

| Ottakringer a răspuns:

Cand eram la liceu.un coleg folosea o ceapa pentru un miros mai patrunzator!

| BiancaCN a răspuns:

Păi nimic...Nimeni nu stă să îți miroasă geanta.Dar dacă vrei dăte tu cu un spray și vei atrage atenția. Sper că te-am ajutat.