| 29081959 a întrebat:

Ce imi puteți spune despre decolorarea parului facial?

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Exista un praf special pentru decolorarea parului facial, insa eu nu consider utile astfel de lucruri. Daca te referi la musteata, mai bine o epilezi cu benzi de ceara speciale pentru parul facial happy Are rezultate de lunga durata si in timp firul de par se subtiaza.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Uite aici un clip despre cum își decolorează ea părul facial https://www.youtube.com/watch?v=uXE5eZggz_8 dar părerea mea e că la lumină naturală, tot se va mai vedea puful chiar dacă va fi mai blond, însă nu se mai vedea atât de tare

| MayaVeve a răspuns:

Hello! din cate stiu eu sucul de lamaie decoloreaza. acum nu stiu cat de bine si in functie de cum vrei tu...