| wannabe a întrebat:

Ce model de adidasi barbatesti este confortabil la plimbarile lungi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Skechers au talpa de silicon si atenueaza perfect orice soc. Nu am vazut incaltari mai comode

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde si de adidasi eu am nike si nu am probleme cu transpiratia cu ei desi cu alti aveam, important e sa respire pielea

| Xdenis2004X a răspuns:

Uite cele mai bune Raspunsuri :
Nike si Adidas. Ele sunt cei mai buni la alergat, sport si la plimbari, si in + vei arata bine cu opantofi adidas albastri sau galbeni si nike albastri sau albi

| melaniemartinezftw a răspuns:

Buna! mpai de exemplu e una consider ca(,) Converșii sunt cei mai comfortabili(unisex sweetie) deci ti pot recomanda