| Alison95 a întrebat:

Ce model de pantof ar merge la o rochie crem cu ciorapi negrii?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ar merge bine niste botine negre...sau pantofi negri, da nu alta culoare daca nu vrei sa arati ca o sorcova.

| deliamaria13 a răspuns:

Ar merge suuper bine niste pantofi cu toc simpli roz...sau rosii.o culoare de impact oricum, pentru ca ai rochia crem, si trebuie sa ai si o pata de culoarehappy

| Alison95 explică (pentru deliamaria13):

Ai dreptate mersi.

trebuia sa-ti ofer tie funda.
Pantofii neaparat rosii? merg si negrii?

| deliamaria13 a răspuns (pentru Alison95):

Nu cred ca merg negrii...pentru ca si dresul este negru...acum depinde si de model, insa daca vrei sa faci impresie, alege o culoare care iese in evidenta..altfel vei avea o tinuta formata doar din culori neutrehappysper ca te'am ajutat cu ceva.