| RaVuL a întrebat:

Ce nu crează prea multă mătreață? Gelul Spuma Fixativul sau Ceara?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele creaza matreata, folosite abuziv.

| RaVuL explică (pentru neutrino):

Ambele? eu am scris 4 tipuri laughing

| neutrino a răspuns (pentru neutrino):

Scuze, dar gelul, spuma si fixativul fac parte din aceeasi categorie, diferita de ceara. Raspuns corect: ambele categorii creeaza matreata!

| kar1GaNNN a răspuns:

Ceara.

| irinuk28 a răspuns:

Eu zic gelul.Mai degraba acesta duce mai rapid la ingrasarea parului decat la matreata.

| Makiii a răspuns:

Ceara e cea mai buna asta folosesc si eu. dar sa nu o folosesti in exces adica ar trebui sa te tina cam 4-5 luni daca ai parul scurt. ceara e bine sa o folosesti cu o placa de par