| Jurje_Alexandra_1999 a întrebat:

Ce parere aveti de crema Bust Salon Spa? as vrea sa-mi iau si nu stiu daca chiar functioneaza...pls am nevoie de raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| Violetta69 a răspuns:

Modelul Ramona Popescu a spus ca e buna si ca functioneaza. Cauta-i ask-ul si citeste acolo, fiindca a scris mai multe despre aceasta crema.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu te ajuta cu nimic. Sunt doar povesti. Daca nu te mai dezvolti tu atunci singura solutie sunt silicoanele.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Hai mai fetelor..chiar credeti in asa ceva? pai daca aceasta crema ar fi miraculoasa, nu credeti ca nu ar mai fi implanturile cu silicon?
Asa cum fac "vedetele" reclama la diferite produse, asa si aceasta crema este o noua minciuna.
O zi bunahappy