| AlexandraIrn a întrebat:

Ce parere aveti de crema Bust Salon Spa? Vad numai comentarii pozitive si intru la banuieli. Sper sa nu aiba vreo reactie adversa sau ceva.A incercat cineva si poate sa ma ajute?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o crema n-are cum sa-ti mareasca sanii. Sunt reclame pozitive pentru ca-s platite.

Sa-ti zic ceva, crema care promite sa iti reduca ridurile are de fapt niste iritanti care-ti umfla un pic pielea si asa ai tu impresia ca tie chiar ti se duc ridurile, cum crezi ca sta treaba in cazul acestei creme? Cum ar putea o crema sa invinga gravitatia si sa-ti ridice sanii sau sa ii mareasca?

Exista 3 metode simple pentru marirea sanilor : silicoane, te ingrasi sau iti pui sutien cu burete.

Nu da banii pe prostii. happy

| karolyn a răspuns:

Buna Alexandralrn.Eu azi am inceput sa folosesc crema...o sa revin sa iti spun daca are efect sau nu.

| SaByNuThA a răspuns:

Karolyn,are vreun efect crema asta?