| deyu121 a întrebat:

Ce parere aveti de epilarea definitiva cu laser? Doare? Cat de costisitoare poate fi si care sunt avantajele si dezaavantajele? Chiar nu iti creste parul mult timp?

3 răspunsuri:
| awsaasasaa a răspuns:

Nu stiu din surse sigure dar am inteles ca dupa aceasta epilare nu mai poti face copii

| anonimarea402 a răspuns:

Epilarea definitiva este definitiva. daca vrei ceva de calitate iti ia 1500-2000 de euro tot corpul inclusiv si partile intime. daca e sa iti creasca parul inapoi creste foarte mic si foarte subtire ca puful de bebelusi, sper sa iti fiu de ajutor! funda?☺

| deyu121 explică (pentru anonimarea402):

Dar e o metoda dureroasa?