| cristinamonica a întrebat:

Ce parere aveti despre bratarile nakamol? Au aparut de curand in Romania pe cateva site-uri si pe 4 august se lanseaza site-ul oficial www.nakamol.ro. Credeti ca merita sa mai astept cateva zile sau sa imi iau dupa alt site?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt frumoase ca si design, dar sunt si ale naibii de scumpe, nu stiu am tras un ochi pe cateva site-uri si nu as da nici in parti 100 lei pe o astfel de bratara... daca esti talentata iti poti face chiar tu bratari nakamol procurandu-ti materiale de pe site-urile care vand accesorii pentru a creea asa ceva si iesi mai ieftin, in plus de asta poti fi tu creatorul si sa sa le vinzi. Hai un 30-50 lei ok, dar 100 si sa treaca de aceasta suma, absolut deloc.