| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nivea protect and bronz (Spf50)? Voi sta la mare 8 zile si imi e putin teama sa nu ma inegresc prea tare daca si bronzeaza laughing) Eu de obicei mai intai ma inrosesc apoi urmeaza bronzul si ma gandeam ca poate o varianta mai buna

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca ești chiar foarte sensibila la soare ți-aș sugera de la Bioderma Photoderm, pentru ca toate produsele din gama asta sunt foarte bune. E o protecție solara cu factor 50, o găsești in farmaciile Sensi Blue happy.