| AndreeaM1 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul anti-paduchi paranix? Este bun? Ati incercat? Funda! Urgent

Răspuns Câştigător
| Anonimmi a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu am avut gradina zoologica in par, dar stiu pentru ca nepoata mea a avut si chiar eu l-am recomandat, e mai bun decat petrolu si intr-o saptamana esti ca nou.SUCCES

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce se intampla daca te speli decat de paste, revelion si craciun?

| Florentina_7104 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti constient de faptul ca paduchii nu se fac pentru ca nu te speli, nu?laughing)

| AndreeaM1 explică (pentru Florentina_7104):

laughing)

| AndreeaM1 explică:

Hai nu mai vorbi aiurea! Stii tu cum ma spal? Ma controlezi tu?

| RuxyVilly a răspuns:

Cu o spalare buna si cu o clatire cu apa calda te asigur ca iti vei lua larevedere de la paduchi.Iar paranix este foarte bun.