| Deloula a întrebat:

Ce parere aveti despre siteul lightinthebox.com? care sunt modalitatile de plata? A mai cumparat cineva de acolo? stau asa in dubii si nu stiu ce sa fac ca am vazut cateva articole foarte interesante

3 răspunsuri:
| george74 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu siteul ca nu mai proceseaza comenzile dupa ce iti ia banii.Una o am in procesare si acum de 7-8 zile, inca una facuta recent are deja mai mult de 25 de ore si tot in procesare a ramas...Vad ca nu mai expediaza comenzile.Iar cele expediate in ianuarie si la inceputul lui Februarie nu au mai venit nici dupa 35-36 de zile..Decat in Decembrie mi-au venit 2 comenzi pana in 20 de zile.

| amyadam a răspuns:

Mai multe informatii despre lightinthebox gasesti aici http://discutam.com/......-interesa/

| Ocos_Ionita_1987 a răspuns:

Si eu vreau sa cumpar cv de acolo. ai reusit pana la urma? ast rasp. tongue