| eatpraylove a întrebat:

Ce parere aveti despre UGG-uri, si cu ce le purtati de obicei?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai, de obicei le port cu blugi, colanti si cand e vremea mai ok imi iau ciorapi mai grosi si fusta.Mie imi plac extrem de mult, cu toate ca inainte nu le suportam deloc. Sunt fooarte calduroase, nu sunt grele cu toate ca asa par laughing, se curata bine, nu e nevoie sa te complici sa le speli.Un servetel umed sau uscat si se curata.Si pe deasupra nu se rup, ca alte cizme.happy

3 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Vad ca si iarana asta se mai poarta, ceea ce e bine pentru ca le mai am pe cele de anul trecut laughing. Mie una imi plac mult si in general le port cu blugi si o bluza...

| BombonicaXD a răspuns:

Mie imi plac,sunt dragute, calduroase, le poti intoarce si da multe forme(doar la unele).Se poarta cu blugi stramti, colanti, etc.

| tuGatita a răspuns:

Desi se poarta de vreo 3 ani si desi eu mereu schimb 2-3 perechi de cizme pe iarna din cauza ca le rup (si chiar mai scumpe decat niste ugg) nu mi-am cumparat si nici nu sunt tentata sa cumpar astfel de incaltaminte. Chiar daca au aparut multe culori, multe modele, cu puf si nu mai stiu ce. vad la multe fete si mi se par caraghioase si urate. Si mie mi se pare ca mi-ar sta rau pentru ca sunt slaba si nu m-ar avantaja. se potrivesc mai mult fetelor mai grase, nu vreau sa jignesc.