| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Uleiul Extraordinar de la Lóreal? Sunt la a doua sticluta si nu mi se pare ca are vreun efect.La voi cum e?

2 răspunsuri:
| jolycris a răspuns:

Chiar nu are niciun efect...nici macar samponul nu mai este bun, eu inainte foloseam doar sampon de la ei dar acum chiar imi face parul sa arate aiurea si a trebuit sa il schimb. Am inceput un tratament cu uleiuri bio ( ulei de cocos, de ricin si ulei de masline) si da rezultate mai bune. Uleiul de ricin se gaseste in farmacii iar uleiul de cocos poti sa il iei de aici http://www.giada-rome.com/product.php?id=3002

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Sora mea are acelasi ulei si nici la ea nu functioneaza