| bombonika1799 a întrebat:

Ce piese vestimentare nu ar trebui sa lipseasca din garderoba unei adolescente? gen camasa in carouri, jeansi skinni..inteleget voi. ce se poarta in iarna asta? idei de tinute?

4 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Eus unt de parere ca o pereche de cimulite ugg, o pereche de colanti, o camasuta in carouri stransa cu un snur in talie, ceva cat mai delicat ar fi dragut.

si eventual pentru iesit afara ar fi draguta o caciulita cu motoc si o esarfa gen fular si evident o geaca

Răspuns utilizator avertizat
| Raluu21 a răspuns:

1. Nu ar trebui sa iti lipseasca o pereche de blugi negri, albastri care sa iti vina bine, o camasa alba, cardigane, maiouri colorate, o geaca de piele, una de blugi... Astea ar fi de baza si apoi tu iti mai diversifici garderoba cum ai zis: camasi in carouri, blugi rupti, bluze care iti plac etc.
2. Idei de tinute nu stiu sa ti spun, ai putea sa ti iei caciulite gen tricotate sunt super dragute, ugg uri sau bocanci, esarfe din acelea care se infasoara in jurul gatului colorate, vesta de blana peste geaca de piele :*

| cokko a răspuns:

Buna, pentru o adolescenta este necesar sa aiba in garderoba toate genurile de haine (elegant, casual, sport, etc) deoarece la varsta adolescentei se intampla multe lucruri, ai multe activitati si hainele trebuie sa fie acolo, in fiecare peisaj happy asa ca niciodata nu trebuie sa lipseasca tenesii, blugii skinny negri, colantii, cizmulitele, rochita neagra, sandale cu si fara toc, geanta de umar si plicul, plovarul happy sunt multe, daca vrei sa vorbim despre un anumit stil vestimentar spune-mi si iti voi detalia absolut tot, vestimentatie, make-up, hair stayl