| ralucafatuca a întrebat:

Ce sampon este cel mai bun pentru parul lung cam pana la fund.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Depinde de tipul de par. De exemplu eu folosesc syoss color protect si syoss glossing. Vezi ce tip de par ai si cauta unul potrivit pentru tine.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Conteaza mai putin lungimea, samponul il alegi dupa tipul de par pe care il ai.

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Depinde și de tipul de păr, dacă e creț, ondulat, drept, subțire, gros, vopsit etc.
Eu folosesc gama Cristalliste de la Kerastaste, special destinată pentru părul lung. E genială, o iubesc și nu m-aș putea despărți de ea. Am părul tot cam până pe la fund, drept și firul e relativ subțire.
Dacă totuși nu-ți permiți să arunci banii pe produse de păr și vrei ceva mai accesibil, sunt okay și alea de la : L'oreal pentru părul lung, nu mai știu numele gamei. Nici Panten nu sunt nașpa.