| Mădă02 a întrebat:

Ce spray de par sau tratemente pentru par stiti? (l-am ars cu placa si vreau sa il refac ) funda

7 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Trebuie taiat din el, partea unde este ars, nu ai ce face. Si inca ceva, foloseste un sampon pentru par deteriorat.

| Okkultist a răspuns:

Ulei de masline, ulei de argan, ulei de ricin... : P

| alexalexa2000 a răspuns:

Tunde-ți părul și folosește de la Gerovital o mască cu petrol, e la o sticluță.

| baf a răspuns:

L-ai ars.te tunzi..nu ai ce sa ii mai faci.

| claudia511 a răspuns:

Spala-te normal cu sampon si pune-ti balsam pe varfuri, lasa-l si usuca-te asa, o sa arate super dragut, incearca.

| Pikabu19 a răspuns:

Tunde-ti varfurile si foloseste ulei de argan!