| 1Q a întrebat:

Ce stiti despre siteul barbosii.ro este de incredere produsele lor sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Geocc112233 a răspuns:

Sunt producatori autohtoni. Mie personal mi se par bune de pus in salata uleiurile lor de barba.
Daca vrei uleiuri bune de barba incearca Schmiere sau Apothecary87 sau daca te tine buzunarul, Oil can Grooming.
Le gasesti in afara pe toate site-urile mari de grooming sau la noi pe www.ibarber.ro si le mai aveu pe emag.ro candva.

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Nu prea îmi place site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie.....si la fel si produsele