| Neagu_Mihai_1996 a întrebat:

Ce trebuie sa fac inainte de decolorare? Am parul saten inchis, nu folosesc produse chimice(gel, crema, fixativ, spuma). Vreau sa il decolorez pana se face alb complet. nu am mai folosit balsam de cam o luna, il spal o data la 2 zile si cate o data folosesc feonul sa il usuc.

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic inainte, ce faci dupa conteaza si mastile si tratamente de hidratare vor face diferenta.Si nu, n o sa ti cada parul laughing