| Veronika268 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa fii popular printre colegii de clasa? Va rog spuneti. Mersi

Răspuns Câştigător
| gingalavinia134 a răspuns:

Sa fii natural! Sa te imbraci ca la birou gen o coada sus facut un coc, un lantisor mic fara chetii fara bilute, fara machiaj doar un strugurel, niste blugi albastrii, o camasa alba, si un plover albastru, intrebi si tu ce mai faceti colegi, iar poate de ziua ta iti inviti colegii la o prajitura si asa ajungi sa fii populara poate si sefa clasei succes.