Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2863675intrebari
Ultimele intrebari
dEpurtat.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Feb
SATI 273.902AFISARI
142.938VIZITE
128.008V. UNICI

CE TUNSORI SE POARTA? PT PAR LUNG.BRUNETUL SE MAI POARTA? IN COMBINATII CU SUVITE? DATI-MI O IDEE.MERSI

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Bucle natulare, tunsoarea bob, parul lung si drept...
  • a răspuns:
    Se poarta topt ce iti sta bine!
  • a răspuns:
    Incearca pe www.divahair.ro
  • a răspuns:
  • Raspuns anonim:
    Si eu am parul putin lung si brunet si, si eu caut cum sa ma tund ca sa im stea bine. da cred ca ti-ar sta bine cu suvite si mergi la tuns si ii spui sa te tunda cum cred ca ti-ar sta bine.si dupa aia sa iti faca suvite. cel mai bine
  • Raspuns anonim:
    Brunetul in combinati k suvite blonde, gri.
  • Raspuns anonim:
    Eu sunt de parere ca se poarta orice. daca iti sta bine.vezi de ex vedetele, sunt si blonde si brunete si roascate. daca e o nuanta care te prinde bine de ce nu?
  • Raspuns anonim:
    Da, cred ca da.Se poarta.
  • Raspuns anonim:
    Am parul lung, si nu stiu cum sa il tund, fiind lung si greu nu are volum si sta lipit de fata. cum sa ma tund?
    . multumesc
  • Raspuns anonim:
    Se poarta brunetul si mai ales in combinatie cu suvite gri sau albe, arata super! Eu de 3 ani sunt bruneta, dar acum m-am decis sa-mi schim culoarea, in saten castaniu, daca nu o sa-mi placa o sa ma fac iar bruneta! Sper sa ma prinda BINE! Va pup pe toate!
  • Raspuns anonim:
    Parerea mea e sa iti faci suvite roscate sau blonde. Breton pe o parte ar fi tunsoarea ideala. Asta-i parerea mea sper sa iti ajute