| anonim_4396 a întrebat:

CE TUNSORI SE POARTA? PT PAR LUNG.BRUNETUL SE MAI POARTA? IN COMBINATII CU SUVITE? DATI-MI O IDEE.MERSI

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| simona24 a răspuns:

Incearca pe www.divahair.ro

Anna
| Anna a răspuns:

Bucle natulare, tunsoarea bob, parul lung si drept...

lolita
| lolita a răspuns:

Se poarta topt ce iti sta bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am parul putin lung si brunet si, si eu caut cum sa ma tund ca sa im stea bine. da cred ca ti-ar sta bine cu suvite si mergi la tuns si ii spui sa te tunda cum cred ca ti-ar sta bine.si dupa aia sa iti faca suvite. cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brunetul in combinati k suvite blonde, gri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca se poarta orice. daca iti sta bine.vezi de ex vedetele, sunt si blonde si brunete si roascate. daca e o nuanta care te prinde bine de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cred ca da.Se poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am parul lung, si nu stiu cum sa il tund, fiind lung si greu nu are volum si sta lipit de fata. cum sa ma tund?
. multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poarta brunetul si mai ales in combinatie cu suvite gri sau albe, arata super! Eu de 3 ani sunt bruneta, dar acum m-am decis sa-mi schim culoarea, in saten castaniu, daca nu o sa-mi placa o sa ma fac iar bruneta! Sper sa ma prinda BINE! Va pup pe toate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e sa iti faci suvite roscate sau blonde. Breton pe o parte ar fi tunsoarea ideala. Asta-i parerea mea sper sa iti ajute