| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Ceau TPU! Mi-as dori un sfat, si as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde, deci eu vreau sa-mi schimb alimentatia si vreau sa am abdomen, dar din cate stiu conteaza 90% alimentatia, si vreau sa stiu ce ar trebui sa consum happy De exemplu dimineata ce ar trebui sa mananc, la pranzs, cate mese pe zi si ar fi foarte recunoscatoare ce-i carde se confrunta cu aceasta experienta daca au o bautura a lor., Sa-mi spuneti si mi-e ingredientele! Vreau maxima seriozitate si, repet sa-mi spuneti explicit ce trebuie sa mananc! Multumesc, dar fundita! :* Scuzati categoria

1 răspuns:
| dariypop a răspuns:

Nu mânca nimiic între mese, eventual înainte de prânz cu o jumate de oră un măr, după prânz, să treacă o oră, iar un măr, și fă mult sport, de exemplu tenis, înot, sau atletism, și nu mânca nimic de la fast food-uri, mănâncă sănătos și te rog, dacă te-a ajutat ce ți-am spus, dă-mi răspuns la întrebare și fundiță dacă poți. Mulțumesc. Sper că te ajută.