| GasaiYuno a întrebat:

Cine imi da programe de modificat poze in care sa pui doua poze plizz dau fundita pentru cea mai buna

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Http://photoscape.en.softonic.com/. Photoscape-ul. Poţi pune mai mult de două poze,le poţi face alb negru,negative,sepia(maro),le poţi tăia(Crop),poţi pune texte/semne/whatever,dacă ai poze cu ochii roşii de la bliţ,ţii face negri, poţi pune mosaic, mă rog uite-te şi singură.
Baftă.

| DarQueen a răspuns:

Din câte știu eu, Photoscape are o opțiune specială pentru colaje.

| ombladon a răspuns:

Incearca photoshop

| escapism a răspuns:

Imcearca,,Paint.Net'' este bun happy

| hatze a răspuns:

Photoscape! ast funa!

| NoNaMe2000 a răspuns:

Photoscape

| cristian_2087 a răspuns:

Picasa sau photoscapewinkingwinking