| Dede0002 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste programe de editat poze? Dau Funda!happy Pt cele mai bunee si mai noi!

Răspuns Câştigător
| Biscuiti a răspuns:

Picmonkey, Photoscape, Picasa, Photoshop, Tilt-Shift, Taaz.

3 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Www.taaz.com.e online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop costa, dar il poti avea in varianta trial pentru 30 de zile. daca doresti link-ul sa il descarci astept sa dai add la id-ul doar_un_vis91, dar sa stii ca este doar pentru profesionisti, si nu vei reusi mare lucru daca nu te pricepi. si eu sunt amator de editare poze, dar photoshop m-a lasat masca. iti recomand photoscape, care este cel mai complex programe de editat poze si care are o interfata prietenoasa, inclusiv de nivelul de cunostinte al utilizatorului.