| Anca2999 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie cum se numesc acele coliere negre facute din elastic(cred) care se poarta exact pe gat, mai ales de catre fete? Si despre tatuajele temporare care se lipesc, stie cineva de unde se pot cumpara, nu online! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

In engleza le zice tattoo choker, dar in romana nu stiu cum le numesc, poate tatuaj elastic.

| Anca2999 explică (pentru Anddreee):

Multumesc, ai idee unde se gasesc? happy

| Anddreee a răspuns (pentru Anca2999):

Poti gasi online, iar prin oras habar n-am, poate pe la standurile astea cu bijuterii si tot felul sau in magazinele gen h&m, c&a, takko, new yorker tot asa la standurile cu accesorii.

| Anddreee a răspuns (pentru Anddreee):

Am gasit pe acest site care e de incredere pentru ca mi-am mai comandat de pe el, dar transportul este de 14 lei. :)

http://melimeloparis.ro/......cl15v.html

4 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Tattoo choker.