| Theseus a întrebat:

Cine stie in Ploiesti de unde se pot cumpara parfumuri in afara de AVON sau ORIFLAME(cataloage...), de barbati daca conteaza?

5 răspunsuri:
| maxbio a răspuns:

Incearca la Ives Roche sau ceva de genul. Parca e la AFI. (eu nu imi cumpar de acolo, sunt baiat dar am auzit la mama)

| Theseus explică (pentru maxbio):

Daca nu sunt pre indiscret...de unde cumperi?

| maxbio a răspuns (pentru Theseus):

Cum adica de unde cumperi? De la magazinul Ives Roche (parca asa ii zice)

| Theseus explică (pentru maxbio):

Ai inteles gresit, ai spus ca tu nu cumperi de acolo, dar ai auzit de la mama ta, si eu te-am intrebat de unde cumperi tu personal, daca nu sunt prea indiscretwinking

| maxbio a răspuns (pentru Theseus):

Problema e ca eu nu prea cumpar pentru mine. Majoritatea parfumurilor pe care le am, le-am primit de la rude pentru diferite ocazii...