| razadeluna a întrebat:

Coada de cal : ingrijita, pieptanata ca lumea, sau...mai dezordonata? care-i stilul vostru?

2 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

Imi fac mereu coada putin mai jos de crestet. Eu fiind tunsa in scari imi place sa unesc toate buclele create in una singura cu ajutorul unei perii rotunde. ( arata..nu stiu... ca o codita de purcel laughing )

| StefaniaCo a răspuns:

Bineinteles pieptanata cum trebuie, dreapta de cele mai multe ori, iar daca aplici si un spray pentru stralucire e foarte bine!