| Radu_8119 a întrebat:

Crema depilatoare Elmiplant trebuie folosita in combinatie cu ceva? Gen cu ceara sau ceva de genul? Sau isi parul cade fara altceva dupa aplicarea cremei?

Răspuns Câştigător
| DrLolo a răspuns:

Crema depilatoare nu trebuie combinata cu absolut nimic dar inainte de a folosi uitate la instructiuni! Si Aplica pe o portiune de piele putina crema de a vedea daca in contact cu pielea ta are efecte adverse adica iritati sau alergi... Daca nu nu sunt efecte adverse o poti folosi

1 răspuns: