| CatalinaAndreeea a întrebat:

Cremele cu efect push-up chiar ajuta?
Adica sanii lasati isi vor recapata fermitatea? Sau doar ii ajuta sa se mentina asa cum sunt?
Dau fundita celui mai detaliat raspuns!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Majoritatea sunt doar povesti. Mai degraba fa-i niste exercitii fizice pentru acest lucru.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Toate cremele minune sunt doar amagiri. Exista unele exercitii fizice care intaresc musculatura in zona respectiva si ii poate face sa para ceva mai fermi. Poarta ceva mai rar sutien si nu push up.

| Radu284 a răspuns:

Doar alea pe baza de ciment ajuta.

| 03Didy03C a răspuns:

Ciao!
Sunt numai minciuni. Acum serios, sa gandim logic. Cum poate o crema sa iti faca un miracol la sani?
Toate fetele unt frumoasa asa cum sunt, TOATE. Asa ca daca vrei sa ii ai mai sus, foloseste clasicul sutien push-up.
Bafta!

| Lindoro a răspuns:

Daca slabesti se micsoreaza si vor fi mai fermi.Alta solutie ar fi operatia estetica dar nu prea se merita.Si sanii lasati sunt foarte frumosi deci don't worry be happy!

| CatalinaAndreeea explică (pentru Lindoro):

Sanii mei si-au pierdut fermitatea deoarece am slabit. Erau mari si femi, iar acum sunt mici si lasati. Sau cel putin asa mi se pare mie sad
Deci, slabitul nu este o solutie.

| Lindoro a răspuns (pentru CatalinaAndreeea):

Operatie sau sport dar nu cred ca aspectul fizic este atat de important.Cea mai importanta este sanatatea.