| Ry0010 a întrebat:

Cu ce as putea purta o pereche de botine negre? happy

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cu orice. Insa sfatul meu ar fi sa le porti intotdeauna fie cu pantaloni negri, cu dres negru sau pe piciorul liber. Nu le combina cu pantaloni maro deschis, albi, bleu deschis pentru ca dau impresia ca iti taie piciorul.
Iar ca stil, depinde cum sunt. Daca sunt normale, fara prea multe accesorii le poti combina cu absolut orice stil vrei. Daca au catarame, fermoare, butoane opteaza pentru un stil sport si evita chestiile delicate. Le poti combina cu chestii mai feminine, dar combinatia nu iese intotdeauna foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le purta cu trening.

| Alexa118 a răspuns:

Le poti purta cu orice, negrul nu este o culoare pretențioasă ci din contra merge la orice combinație