| Bianca_Andreea_1997_N0MK a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau sau cu ce crema sa ma ung dupa ce ma epilez..ma irit foarte tare, abia imi misc buzele. Funda happy

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da-te cu crema de galbenele

| FoundYouLover a răspuns:

Eu am un raspuns ceva mai simplu: da-te cu spirt. Macar nu te mai ustura asa cand te dai cu spirt dupa epilat, parca-ti face bine.

| Ella192 a răspuns:

Ai putea folosi ulei de masline, jojoba sau de migdale. Te-ai putea da si cu o crema pe baza de aloe vera, crede-ma chiar ajuta!

| TeeaCup a răspuns:

Pudra de talc

| diasasak a răspuns:

Daca e vorba de fata iti recomand o crema balsam de la La Roche Posay care se numeste Cicaplast, e grasa dar intra repede in piele si tonifica. daca e vorba si de corp, poti sa-ti dai pe corp cu ulei de masline, stai sa iti intre in piele si a doua zi faci dus si iti dai cu o crema de corp obisnuita.

| IisusHristos a răspuns:

Alcool izopropilic. Eu il folosesc sa curat deseurile chimice de pe anumite structuri de metal. Succes.

| OoHITLERoO a răspuns:

Te-ai putea da cu Body Butter cocoa sau cu elmiplant body nutrients.Le poti gasi la kaufland sau la Sellgros pe amandoua