| catalina88 a întrebat:

Cui ii plac anime-urile?

21 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai depinde de tipul de par.Mie imi place Clear.Dar sunt bune si Pantene, Elseve anti-rupere.

| 10011993 a răspuns:

Buna, eu am un par plin de volum si folosesc astfel: sampon si balsam syoss cand am chef sa stau si cu balsamul in caplaughing, iar daca nu folosesc head& sholders de asemenea e perfect curata inprofunzime, il netezeste, il hraneste si nu mai am nevoie de balsambig grin:*

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu mă spăl cu Heads&Shoulders şi este foarte bun nu fac mătreaţă de la el

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Ori numai eu vad bine, ori numai eu vad gresit straight face Daca nu ma insel, intrebarea este: "Cui ii plac anime-urile?" Iar voi raspundeti despre samponuri thinking Wtf?
In fine, sa lasam asta deoparte.
Eu nu pot sa spun ca imi plac, le iubesc. Watashi wa anime daisuki!
Chiar daca nu sunt de mult timp fan, stiu ca o sa le urmaresc toata viata :X

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

L`oreal Paris ELSEVE Nutri-gloss
Herbal Essences

| adrian_3940 a răspuns:

Dalinbig grin

| xCatastrophe a răspuns:

(._.)/

| unknow a răspuns:

Ala care se `intelege` cel mi bine cu parul tau!winking

| MadRaven a răspuns:

Eu iubesc animeurile nu cred ca asi putea trai fara ele

| EmyEmilush a răspuns:

Pai...nu stiu sigur...clair?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Daiii sukiiiii! Eu iubesc anime-urile ☺. Si cum s-a ajuns de la anime la par?

| irbis a răspuns:

Sunt cam confuz. Daca nu ma insel intrebarea este despre anime si nu despre par, iar raspunsul meu este http://myanimelist.net/animelist/irbis

| Zoey112 a răspuns:

Mie happy

| Иαяʋтσ a răspuns:

Mie

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Eu le ador, le iubesc si pot sa spun ca sunt viata mea, mereu astept cu nerabdare sa vina nijikon sau otaku sa ma duc si sa stau acolo nonstop. pot sa mai spun ca mie anime-urile mi-au dat lectii de viata si aici vorbesc de increderea in sine si in fortele propii si tot in acelasi timp cum sa iti ajuti prietenii si sa te faci respectat.
in concluzie mi-au schimbat viata :*:*:*:*

| BlackAngel112 a răspuns:

Mie happy le ador

| MaraChuuXD a răspuns:

Mie ^^

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Depinde si de parul tau uite pentru parul meu este samponul advance techniques de la avon nu e scump si chiar este foarte bun varianta verde sau albastra :X

| ღS1doXღ a răspuns:

Buna Catalina! Eu merg pe CLEAR! dupa mine este cel mai bun sampon din lume!

| raluca_9219 a răspuns:

Schauma ajuta parul, da stralucire, nu iti pica, nu faci matreata si ti se indesestehappy si eu folosesc