| elena8952 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la 14 ani si ce freza ar trebui sa am pentru a arata cat mai bine? Am tot cautat pe google, nu prea m-a ajutat... Mentionez ca sunt bruneta, ochii negri, 1.67 m inaltime...

3 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Esti si frumoasa, daca da, da-mi add.

Pe net nu vei gasi cu ce sa te imbraci.

Ia o prietena/prieten du-te la un magazin si probeaza mai multe haine si poti cere si sfaturi vanzatoarei sau prietenilor tai.(binenteles nu la o alimentara sa iti iei haine)

| maryus24 a răspuns:

Probeaza o haina ca sa vezi cum iti vine, iarfreza e in functie de fizionamia ta

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Poarta ce iti place...conteaza sa te simti bine.Iar la par sunt o groaza de tutoriale pe youtube gen: https://www.youtube.com/watch?v=YlHrCAsLBJ0
De aici gasesti mai departe :)