| AndreeaNicoletaaaa a întrebat:

Cum as putea sa imi maresc buzele? Prin tratamente naturealiste.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Acid hialuronic
daca am putea sa ne marim buzele in mod natural toate am fi "buzuka"

| jrockfreak a răspuns:

Ma indoiesc ca vei gasi ceva naturist care sa aiba efect pentru ca in general nu prea e bine sa te pui cu natura. In plus, e pacat sa auzi cum toate vor sa fie exact la fel, buze senzuale, sani mari etc. (nu spun ca tu esti exact asa). Nici eu nu am cine stie ce buze si voiam sa mi le maresc si eu, dar la urma urmei e mai fain daca suntem putin diferite unele de altele decat sa ne pretam la cum cred societatea ca ar trebui sa aratam. Oricum, perosanele din jurul tau nu cred ca o sa iti dea cu parul in cap pentru ca nu ai buze mari. laughing (cei care da, nu au ce cauta in viata ta). Si probabil vei spune ca vrei asta pentru tine, dar oare chiar asa e?

| Livy123 a răspuns:

Da..nimeni nu este multumit de ceea ce are, toti vrem o schimbare.
Ei bine, la problema ta cu buzele, cam greu gasesti o rezolvare naturista. Am citit si eu undeva, ca "exercitiile muschiilor" dau un rezultat bun.Bine, ma cam indoiesc, dar nici nu am incercatwinking Pai, cum sa-ti explic: maseaza buzele cu degetele, "freaca-le" intre ele