| iubesteOrezul a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la un majorat? Cat mai simplu.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| R0CA19 a răspuns:

Cel mai simplu: jeansi stramti [daca ai totusi un corp frumos] si o bluza care sa te puna in evidenta. Sa arati bine dar sa fii totusi comoda ca sa poti dansawinking simte-te binehappy

Răspuns utilizator avertizat
| pisi21 a răspuns:

O pereche de blugi, o bluza si un gecuta ceva accesorii si gata dar sa fie asortata.

| sensuallypinky a răspuns:

O pereche de colanti luciosi negri sau gri, cu o bluza mulata draguta cu curea, daca se poate intr-o culoarea culoare calda, deschisa, cu umarul gol.In picioare ai putea sa-ti iei niste botine, sau pantofi cu toc, ori...niste platformebig grin. Poti sa iti iei si niste accesorii dragute, un lantisor, niste cercei, depinde cu ce le asortezi!:*

| Sarang a răspuns:

Pai ar fi foarte simplu sa iti iei o pereche de blugi colorati si un tricou si l tot colorat.
E foarte ok.