| jane24 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Ma uit in oglinda si nu ma simt bine in pielea mea, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SileSilviu a răspuns:

Nu-ti ia mult pana dai de Shaorma laughing

9 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te ingrasi. Care este raprtul inaltime/greutate?

| jane24 explică (pentru Deliiiia):

1'60 si 43 kg.

| Deliiiia a răspuns (pentru jane24):

Nu e nimic anormal, nu poti spune ca esti slaba sau sa fie ceva ingrijorator la greutatea ta.

| Gdeni a răspuns:

Eu am 1.68 si 63 de kg si urlu sa slabesc si nu pot si altii, Doamne fereste, se roaga sa se ingrase. daca a-s putea ti-as da de la mine 5 kg

Răspuns utilizator avertizat
| Cronic a răspuns:

Nu te ingrasa dintr-o data deoarece nu e bine pentru organism asa ca mai bine du-te la un doctor si o sa iti zica el daca e necesar sa mai pui pe tine si o sa iti zica ce sa faciwinking

| Andreeeeeaaa a răspuns:

Sa mânanci mai mult sharoma, desigur ca te ingrasi...

| PandaM a răspuns:

Sa mananci mai mult!