| alinamindru a întrebat:

Cum credeti ca vin pantalonii acestia? http://www.kurtmann.ro/spcat/femei/cod/5684300604 Si daca ati putea sa imi dati cateva pareri, va rog:)

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sunt skinny cu talie inalta. O sa vina mulati. Sunt un pic elastici (2% elastan). Daca esti plinuta nu ii achizitiona.

| Chinezw a răspuns:

Urati - si vin si urat. daca ai posteriorul si picioarela mai dezvoltate... o sa pari ca o grasa in colanti de silicon ( nu prea atragatoare ),
daca esti slabuta iar nu te avantajeaza ca te face foarte slaba ( 2 bete... aparate de mers pe drum )
-cauta blugi supra elastici, cv un pic mai larg sa nu te faca nici slaba nici grasa... + mai bine cauti in magazin ce vrei sa iti cumperi, pentru ca unele produse au defecte de croire

| alinamindru explică (pentru Chinezw):

Multumesc mult

| Chinezw a răspuns (pentru alinamindru):

Asta e parerea mea. din punc de vedere de baiat. acum tu alegi...