| Frumystefy a întrebat:

Cum deschizi noanta unui fond de ten?

Răspuns Câştigător
| Etelca a răspuns:

Il combini cu un fond de ten mai deschis...sau cu o crema hidratanta sau una de protectie solara, insa daca faci asta, acoperirea fondului de ten s eva diminua.Cel mai bine e sa ai grija data viitoare cand alegi fondul de ten si sa-l testezi pe gat sau chiar fata, nu pe mana, pentru ca nuanta mainii difera de cea a tenului.Succes!

4 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

In cazul unui fond de ten prea deschis poţi aplica un strat fin de pudră bronzantă mată înainte de fond de ten şi apoi le amesteci bine.

| natstygirl a răspuns:

Il amesteci cu putina crema, se arata mai frumos si mai natural.

| Liv300 a răspuns:

Pai de ex daca ai unu mai
deschis le amestec le amesteci

| CatalinaKt a răspuns:

Il amesteci cu putina crema..gen sa ai cantitati egale. Se aseaza si mai frumos pe fata :3