| A_New_Beginning_Andreea_1999 a întrebat:

Cum fac sa ma inalt, dar fara sa tric structura fetei. Si care sunt cele mai eficiente ritualuri de frumusete si sfaturi? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Nu prea poti sa dicrezi corpului sa cresca, daca adn-ul tau e asa incat sa fi scunda, atunci asa o sa ramana ( daca parintii tai sunt mici de inlatime). Fetele cresc pana la varsta de 18 ani ( dar eu nu am mai crescut de la 14 ani),, daca ai 12-13 ani, poti sa practici un sport care sa stimuleze cresterea - basket, innotul ( dar sa il practici, cu antrenament, in fecare saptamana), dar daca genetic esti mica, nu prea ai ce sa faci.
Iar pentru ritual de frumusete, nu stiu la ce te referi, pentru ce ritual, par, fata, corp, unghii?

| A_New_Beginning_Andreea_1999 explică (pentru LaLaura):

Parintii mei sunt, Tata inalt, si mama mai mica. Am o sora care este inalta, dar eu nu.

| LaLaura a răspuns (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Inseamna ca ai gena mamei tale si nu ai ce sa mai faci.

| A_New_Beginning_Andreea_1999 explică (pentru LaLaura):

Dar vreau sa cresc. Da \pai multumesc ca mi ai raspuns si strivit sperantele, Felicitari.

| LaLaura a răspuns (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Imi pare rau ca ti-am spulberat sperantele, dar ti-am spus un adevar. Parerea mea e ca e mult mai bun un adevar, de cat o minciuna. Eu una am crezut ca iti doresti sa iti raspund cu un adevar decat sa mint.

10 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce are cresterea cu fata?

| K0sti a răspuns:

Voodoo!

| A_New_Beginning_Andreea_1999 explică (pentru K0sti):

Cu ce ma va ajuta pe mine Voodoo. Doar sa imi chinui oameni.

| K0sti a răspuns (pentru A_New_Beginning_Andreea_1999):

Iti dai seama ca am glumit, m-a distrat felul cum ai pus intrebarea! happy

| Dayiii96 a răspuns:

Fa bascket

| A_New_Beginning_Andreea_1999 explică (pentru Dayiii96):

Fac deja tenis de performanta, nu prea mai am timp si de baschet