| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Cum fac să-mi crească părul mai repede. M-am tuns acum 3 zile destul de scurt și mie de fel nu-mi place părul scurt. Dacă stiți un medicament ceva remedii etc dau fundă+ vot! Vă mulțumesc!

6 răspunsuri:
| allynaalllyna a răspuns:

Dai cu ulei de ricin

| Ella1326 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun pentru cresterea parului! il gasesti in farmacie si e si ieftin doar ca trebuie sa ai rabdare. Trebuie facut tratament minim o luna.

| CookieStar_Elisa_1996 a răspuns:

Ceapa si usturoiul ajuta la cresterea parului c:

| Vlad_Bogdan_1996 explică (pentru CookieStar_Elisa_1996):

Să o pun pe cap ceapa, usturoiul sau sa o mananc?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Ulei de ricin, nu te da cu ceapa sau usturoi! Doar nu esti chel.

| lorena986 a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin si cel de masline ajuta parul sa crească mai repede, dar sa nu te aștepți la o creștere prea mare si eu sunt disperata după un par lung si nu știu ce sa mai fac sa creasca