| Zambaretu1 a întrebat:

Cum fac sa mi sa duca bronzul de pe fata!?!? Ca nu-mi place deloc si nu vreau in timp, in maxim o saptamana.
Va rog mult de tot!

1 răspuns:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Te dai cu multa crema de fata. Sau poti consulta un medic. Mie mi se duce tot bronzul cu crema. Te poti spala pe fata cu un sapun special pentru fata. S-ar putea sa te cojesti, dar nu trage de pielite, ci freaca-le, pana se duc usor.
Ca sa te protejezi de raze in continuare, poarta sepci sau palarii. Succes! Sper sa ajungi la nuanta dorita a tenului tau.