| Nick2001 a întrebat:

Cum imi decolorez parul cu apa oxigenata? Mi-am udat o suvita cu apa normala apoi am pus apa oxigenata si nu s-a intamplat aproape nimic. Suvita si-a deschis culoarea foarte putin. Sunt si efecte negative daca faca asta?

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Vazusem un filmulet pe toutube cu un pusti ce isi decolora parul cu lamaie, miere si apa calda..nu stiu sa iti spun daca chiar functioneaza dar poti cauta pe youtube..scrii decolorarea parului natural si il vei gasi.era portocaliu in cap si a ajuns blond dupa nu stiu cate aplicari. daca tot vrei sa il decolorezi natural poti incerca si metoda asta, nu ai nimic de pierdut:parca punea 2 lamai, o lingurita de miere si putina aoa, foarte putina si isi aplica solutia sa o numesc asa pe per, isi punea prosop si statea jumatate de ora

1 răspuns: