| Biibu a întrebat:

Cum imi pot pune tigru pe fata, pe jumate, prin picasa?
FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Ce?

| Biibu explică (pentru afrodita3333):

Cum imi pot pune un tigru` pe fata, adica pe jumate sa para ca si cum ar face parte din mine, intelegi?

| Sorinutsu a răspuns:

Buna, cu picasa nu prea poti, dar depinde si de ceea ce vrei, eu ti-as recomanda Photoshop, te referi sa se vada transparent? tu prin tigru, el prin tine?, sau pur si simplu sa para ca un tatuaj pe fata ta. cu opacitate si dimensiune, rezolvi treaba, depinde si de ce vrei, nu prea am inteles intrebarea
O seara buna!

| Biibu explică (pentru Sorinutsu):

Photoshop nu-l gasesc si vreau ca jumate din fata tigrului sa fie pe o jumatate din fata mea